SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE AMBASADE SRBIJE DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA
SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE AMBASADE SRBIJE DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA

Autor Tema: Радиша Урошевић члан Управног одбора ПТТ  (Pročitano 4051 puta)

Van mreže Пирке Блогер

• Global Moderator
  • Волим Пирот!
    • Пиркетов Блог
Радиша Урошевић члан Управног одбора ПТТ
« poslato: Oktobar 23, 2010, 08:07:22 posle podne »
И кво?  >:(

Ако је. И требе. Па кој све куде неје бил.  :o
И кво са оче некој Чупић. Буни се. Па буни се бре кој те пита. Са че појду да га "глоџу".
Човек се бе доказал при народ. Ма, у сви Управни одбори ја би турил све сами певачи (и певаљћете-и њи).

Че буде ли шићер појевтин, кравете ли че давају повише млеко па че га повише буде...

Оди политичарити нема вајда. Те, ли њекња беше Ђелић у Пирот. Оно, ли га обиколи те не дојде у градат него си около овива. Ма, циркус. Неје га срам, башта му се родил тува а он тека.

Е, затова, за Радишу! И како почеше има слогани по Србију да се лепе, а че се окају овака: "ПРАВДА ЗА РАДИШУ!"

Требе да се у тија Управни одбори турају сви. И тека ни време про`оди, па че си про`оди и с`с њи. Једнуш че га убодемо. Че се најде некој који че си знаје рабору.

Ја да се питујем, у државу Србију на текваја места и на онајта поголемата би могли само онија на којити се деда, башта и он родил у Србију. Е, ка` тој буде тегаја че у Србију буде млого убаво, мирно и свакој че воли да до`оди при нас!
« Poslednja izmena: Oktobar 23, 2010, 08:15:33 posle podne od strane Admin »
Знај да те је непријатељ онолико освојио и покорио колико ти је речи потро и својих потурио. Народ који изгуби своје речи престаје бити народ.

https://www.koznazna.com/category/pirke

Van mreže Пирке Блогер

• Global Moderator
  • Волим Пирот!
    • Пиркетов Блог
Одг: Радиша Урошевић члан Управног одбора ПТТ
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 27, 2010, 12:43:36 posle podne »
Сјебаше га на правду Бога

Тека си је при нас у Србију. Врљаше овија два д`на и "дрвље и камење" на човека што требеше да буде члан на тија Управни одбор. Тол`ко га оцрнише као да је тел Тијанића да замени, ил па онога Радујка-директората.

Одма се диже и Курта и Мурта несрпска да ни научи кво је добро за нас самити.

Е, Србијо...

Човек ли поје народњацити. Народ си га воли. Ква је па таја функција тол`ко голема. Ма тели су да народ осети да има некојега својег тамо. Какво че ми који ку`ац некој мастиљавко.

Требеше си останеш Радиша. Требеше да гледамо некојег изи Србију тува. Са че туре некојег јебиветра тува да ни орати некакво за које га никој не пита. Че се кур`и како је он па тамо некак`в ЕКСПЕРТ-турим ђи на кур`ц! Србија пропаде сас свакакви ЕКСПЕРТИ!

Е, Радиша, Радиша. Што бре не орати прво сас НАРОД у Србију. Требал си да проодиш по местата, па тегаја да ђи слушаш.

Тија Управни одбор при народ је могал да има симпатије, а овака има да...Онија који гаје предложил има секаје што га стури отува. Неје требал това да работи. Требеше си да му помогне да си остане. Народ би волел.

Радишо питај Народ!
Знај да те је непријатељ онолико освојио и покорио колико ти је речи потро и својих потурио. Народ који изгуби своје речи престаје бити народ.

https://www.koznazna.com/category/pirke