SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE AMBASADE SRBIJE DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA
SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE AMBASADE SRBIJE DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA

Autor Tema: Od 2015. godine direktni letovi Srbija - SAD  (Pročitano 1140 puta)

Van mreže dragan

• Full Member
Od 2015. godine direktni letovi Srbija - SAD
« poslato: Jun 27, 2014, 07:54:56 posle podne »
Srbija je dobila dozvolu za direktne letove iz Beograda za SAD, od druge polovine 2015. godine, rekao je danas premijer Aleksandar Vučić.

Izvor: Tanjug

Er Srbija leteće na liniji Beograd - Čikago, rekao je Vučić na zajedničkoj pres konferenciji sa ambasadorom SAD Majklom kribijem.

Ambasador SAD rekao je da su američke vazduhoplovne vlasti odlučile da je Srbija "zaradila" status kategorije jedan, koja omogućava direktne letove iz Beograda ka SAD, u kojoj živi veliki broj američkih državljana srpskog porekla.

"Posle mnogo godina, više decenija, dobili smo dozvolu da ponovo letimo za Ameriku i već u drugoj polovini 2015. letećemo iz Beograda za Čikago, a borićemo se da letimo i za Njujork", rekao je Vučić.