SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE AMBASADE SRBIJE DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA
SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE AMBASADE SRBIJE DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA

Autor Tema: Koju dijetu izabrati za sebe?  (Pročitano 39963 puta)

Van mreže Anatema

• Moderator
Re: Koju dijetu izabrati za sebe?
« Odgovor #45 poslato: Januar 02, 2010, 02:28:29 pre podne »
Otvori svoj dnevnik ovde.  ;)

Van mreže Makii

• Newbie
  • *
Odg: Koju dijetu izabrati za sebe?
« Odgovor #46 poslato: April 11, 2010, 02:09:52 posle podne »
Pozdrav svima :)

Kao student Farmacije i Wellness savetnik imam obavezu da vam saopstim da su dijete uzasno opasne!!! Nas organizam je nesto najsavrsenije i najkompleksnije sto postoji, a raznim dijetama ga samo zbunjujemo i sokiramo. Uvek se moze pronaci nacin za gubljenje kilograma ( neko laksi, neko tezi) ali nikada ne znate STA gubite kroz te kilograme.Vi se namucite, gladujete, odricete i na kraju se kilogrami vrate u mnogo gorem obliku! Zbog toga je analiza opsteg stanja organizma prvi korak u procesu izrade programa za Vas bolji izgled, energiju i imunitet!!!  Svako je individua za sebe i NI JEDNA DIJETA, ne moze odgovarati svima!

U zelji da vam pomognem da dodjete do cilja, pozivam vas na

BESPLATNU WELLNESS ANALIZU

Indeks telesne mase (BMI)
         Postotak masnog tkiva (Fat%)
         Postotak organske masnoce
         Proteinski koeficijent
         Bazalni metabolizam
         Dnevne kalorijske potrebe

Srdacan pozdrav

Van mreže Simon

• Global Moderator
« Odgovor #47 poslato: April 12, 2010, 04:47:26 pre podne »
Pa šta predlažeš ti, ili si samo dala oglas!? Naravno ovo je i mesto gde jedni drugima pomažemo. Pre držanja bilo koje dijete potrebno je konsultovati svog lekara, to je svima i svuda naznačeno. Na koji način možeš pomoći-dobrodošla si i izvoli.

Van mreže Makii

• Newbie
  • *
« Odgovor #48 poslato: April 12, 2010, 11:49:45 pre podne »
Hvala na dobrodoslici :)

Nisam ja dala nikakav oglas, vec samo zelim da vam pomognem! Predlazem da svako ko je u mogucnosti dodje na Besplatnu Wellness Analizu, dobice mnogo vaznih informacija o zdravim navikama i uravnotezenoj ishrani... (Izmenjeno od strane moderatora-Za reklame bilo koje vrste obratite se marketing timu)

Pozdrav
« Poslednja izmena: April 12, 2010, 01:38:23 posle podne od strane Simon »

Van mreže Makii

• Newbie
  • *
« Odgovor #49 poslato: April 12, 2010, 11:54:27 pre podne »
Vecinu tih informacija mogu i ovde proslediti, ali na vagu je neophodno stati licno  ;)

Van mreže Simon

• Global Moderator
« Odgovor #50 poslato: April 12, 2010, 01:40:10 posle podne »
Većina posetilaca nije iz Beograda, niti iz Srbije. Šta sa njima, ako već predlažeš nešto uradi i konkretno i pomozi svima na Forumu. Ukoliko ti to nije cilj nemoj.

Van mreže Mili

• Newbie
  • *
« Odgovor #51 poslato: Mart 25, 2012, 05:21:07 posle podne »
Kako da izaberem dijetu koja je pogodna za moje telo i da mogu oslabiti a  da ne moram gladovati puno i da ima efekata?

hej mislim da ti ne treba nikakva dijeta vec samo treba da promenis nacin zivota i videces kako ce kilogrami poceti da e skidajuu. Molim t pogledaj moju temu i videces mogu ti pomoci da skines kilograme BEZ DIJETE samim tim ni kilogrami se nece vratiti i bices zdrava! :*

Van mreže krofnaaa

• Newbie
  • *
« Odgovor #52 poslato: April 18, 2012, 03:09:36 posle podne »
Meni je UN dijeta super. Ako ti teško pada držanje dijete, probaj da samo izbaciš veceru, tj. da ne uzimaš hranu posle 18.00, meni i to pomaže sada u održavanju kilaže. Pozz
« Poslednja izmena: April 18, 2012, 05:20:35 posle podne od strane Admin »

Van mreže Kiki

• Newbie
  • *
« Odgovor #53 poslato: Maj 22, 2012, 11:40:49 pre podne »
Ja smatram da je sustina u smanjenu broja kalorija koje unesemo u toku dana,
smanjiti kolicinski a jesti sve,unositi dnevno oko 1000-1200 kal. Ima li zainteresovanih
da krenemo zajedno???
Medjusobna podrska ce nam dobro doci  ;)