SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE AMBASADE SRBIJE DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA
SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE AMBASADE SRBIJE DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA

Autor Tema: Kapsule za mrsavljenje  (Pročitano 6857 puta)

Van mreže anastasia

• Newbie
  • *
Kapsule za mrsavljenje
« poslato: Decembar 17, 2009, 12:27:14 pre podne »
Pre dosta godina se ovo desilo, ali mi je ostalo u secanju kao da je juce bilo. Mozda se neko stariji i seca tog jer je bilo na TV-u i u mnogim casopisima. Jedino cega se ne secam je naziv kapsula za mrsavljenje  o kojima zelim da prokomentarisem, ali mozda to sada nije ni bitno. Bitno je zapravo sta se tada desilo. A desilo se to da je jedna dama nabavila te kapsule za mrsavljenje  i glavno pravilo je bilo popiti po jednu svako vece a u pakovanju je bila samo jedna kapsula drugacije boje koja se morala popiti obavezno nakon popijenih svih ostalih. Nije joj to bilo sumnjivo,mozda neobicno, ali zelja da se kilogrami skinu je bila jaca od predostroznosti.
U to vreme su se te kapsule reklamirale kao mocno sredstvo za brzo mrsavljenje. Istina tada toga i nije bilo bas mnogo na trzistu kao sada. I...doticna dama uvece pripremi casu vode i uz nju stavi kapsulu da ne zaboravi popiti pred spavanje. Ali, zaboravila je. U tanjiricu gde je bila casa i kapsula, prosula je malo vode, ali je to nije zabrinulo. Ujutro je imala sta da vidi !!! Iz kapsule je virio crvic koji se naravno mrdao.  ??? Kad je onako zaprepastena odnela to stvorenje kod lekara, ustanovili su da je to pantljicara. Naravno da se brzo mrsavilo kad ste uneli tako nesto u svoj organizam. E zato se morala obavezno popiti zadnja posebna pilula jer je u njoj bilo sredstvo koje vam je tu pantljicaru u vama ubilo.  :-[
Od tada kapsule izbegavam u potpunosti. Naravno da je ta firma platila svoj danak sto je dala na trziste ovakvo sredstvo za mrsavljenje, ali sta je bilo sa onim damama koje nisu popile sve pilule i naravno nisu popile ni onu zadnju!? E o tome se nije pisalo. Sve je palo brzo u zaborav.
Zato ja lepo regulisem nacin ishrane pa onda znam sta je u mom zelucu. Bilo kakv pilula ili kapsula za mrsavljenje za mene je nepoznanica za moje telo i stvarno ne dozvoljavam taj "luksuz" da sokiram njima moj organizam.

Van mreže Anatema

• Moderator
Re: Kapsule za mrsavljenje
« Odgovor #1 poslato: Decembar 17, 2009, 12:28:02 pre podne »
Čula sam za ovaj slučaj.
Šta dodati sem : "Užas!!!"
Ljudi žele brzo da se oslobode kilograma, a da i dalje jedu koliko su i ranije
misleći da će im obline nestati jednim zamahom čarobnog štapića.
Nemoguće.
Izbacite otrove iz ishrane: grickalice, prženo, testo, itd.
I sve to zamenite svežim voćem, povrćem, piletinom, ribom, integralnim namernicama...
Bavite se nekom laganom fizičkom aktivnošću koja vam prija i rezultati će biti vidljivi.  ;)