Domain for sale - Domen na prodaju
SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE AMBASADE SRBIJE DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA

Autor Tema: Španija neće priznavati više pasoše SRJ (plave).  (Pročitano 3225 puta)

Van mreže Simon

• Global Moderator
Španija neće priznavati više pasoše SRJ (plave).
« poslato: April 09, 2011, 05:55:17 pre podne »
Španija od 01.07.2011. godine neće više priznavati plave (SRJ) pasoše. Moguć ulaz samo sa biometrijskim.

Van mreže Simon

• Global Moderator
Odg: Španija neće priznavati više pasoše SRJ (plave).
« Odgovor #1 poslato: Maj 10, 2011, 02:39:13 posle podne »
Danas smo dobili E-mail od naseg posetioca g-dina Kasima Djurdjevica u kome nam iznosi cinjenicu da nasa informacija nije tacna. E-mail glasi:

Citat
Zdravo,

Ovo obavestenje da Spanija ne priznaje plave pasose od 01. Jul-a je netacno, Upravo sam razgovarao sa nasom ambasadom u Spaniji i rekli su mi da je produzen rok do 31.12.2011. Zato izbrisite ovo obavestenje i dajte novo, kako ne bi zbunjivalo ljude koji putuju za Spaniju.

Veliki pozdrav

Med venlig hilsen / Best regards
Kasim Djurdjevic

Veoma smo mu zahvalni na E-mailu i sledi ispitivanje i kontrola nase informacije. Bicete obavesteni, kao i uvek.

Van mreže Simon

• Global Moderator
Odg: Španija neće priznavati više pasoše SRJ (plave).
« Odgovor #2 poslato: Maj 10, 2011, 03:26:19 posle podne »
Nakon izvršenih provera povodom date informacije konstatovali smo da nam je informacija tačna i pouzdana.
Možda deluje malo "bombastična" ali je napisana u tom smislu da svi oni koji imaju nameru da putuju u Španiju, a poseduju pasoše SRJ (plave) obrate pažnju na nju i informišu se.

A pojašnjenje informacije možete pročitati na strani sajta: http://www.koznazna.com/putovanja/vizni_rezim/drzave/spanija.html

SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE AMBASADE SRBIJE DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA