SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE AMBASADE SRBIJE DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA
SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE AMBASADE SRBIJE DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA

Autor Tema: Air Serbia planira uvođenje letova između Beograda i Sankt Peterburga  (Pročitano 1135 puta)

Van mreže Simon

• Global Moderator
Air Serbia planira uvođenje letova između Beograda i Sankt Peterburga
« poslato: Mart 18, 2016, 05:55:35 posle podne »
Air Serbia planira uvođenje letova između Beograda i Sankt Peterburga tri puta nedeljno od juna 2016!

Nakon dobijanja odobrenja od vlasti, ovaj direktan let će se obavljati svakog utorka, četvrtka i subote.

Smešten na obali reke Neve, Sankt Peterburg ima više od pet miliona stanovnika i poznat je po svom bogatom kulturnom nasleđu i istorijskom centru grada, koji se nalazi na listi mesta svetske baštine Uneska.

Ne propustite promotivne tarife za povratne letove u ekonomskoj klasi.

Beograd - Sankt Peterburg.........................................................................................232*

JU670    Beograd (BEG)             06:30    Sankt Peterburg (LED)    10:10    utorak
JU671    Sankt Peterburg (LED)    11:00    Beograd (BEG)            12:40    utorak
JU674    Beograd (BEG)            17:00    Sankt Peterburg (LED)    20:40    čet, sub
JU675    Sankt Peterburg (LED)    21:30    Beograd (BEG)            23:10    čet, sub

*podložno odobrenju zvaničnih vlasti - Sva vremena su lokalna. Period prodaje: od 18. do 28. marta 2016.

Period putovanja: od 18. juna do 29. oktobra 2016.

*Cena uključuje sve takse osim usluge za izdavanje karte. Promotivna ponuda važi za putovanja koja obuhvataju noć subota na nedelju.
Popust za decu neće se primenjivati.