SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA
SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA

Autor Tema: Bol u peti  (Pročitano 803 puta)

Van mreže stokton82

• Newbie
  • *
Bol u peti
« poslato: Avgust 26, 2016, 07:05:29 posle podne »
Sefe, imam jedan problem sa petom ili ti petna kost. Traje vec dva meseca, treniram fudbal amaterski 3,4 puta treninzi nedeljno. Pojavio mi se otok na peti, ili je izasla neka koska. Ne ispod pete vec visoko, poslacu vam i slike i zaokruziti bolno mesto. Noga mi je u hladnoj vodi stalno. Mogu da trcim ali osecam bol. Nosim istu obucu vec godinu dana, od kopacki do patika. Cak sam i sa goreg terena presao da treniram na boljem. Imate li neki savet? Hvala

bol i otok pojavio u isto vreme, ali mozda nije bio ovako velik i jak. I mislio sam da ce da prodje, danas-sutra i tako se oduzi na 2,3 meseca. Kad se lepo zagrejem mogu da trcim, ali posle toga idu muke. Koristio sam sve i svasta, a najvise hladnu vodu, napunim lavor i tako hladim celo stopalo. Mazao sam i biofriz, i crvenu konjsku za zagrevanje, i med i so i sad mazem diklofen gel.

I da, boli me ovo na dodir, kako ga pipnem prstom tako me zaboli. I bol imam samo u onom krugu koji sam vam obelezio. Ranije sam isto imao rast koske na peti, ali sa spoljne strane pete, odmah pored ovog,ali tada nisam imao u opste bol. I to na obe pete sam imao rast te koske i to istovremeno.

Van mreže Simon

• Global Moderator
Odg: Bol u peti
« Odgovor #1 poslato: Avgust 27, 2016, 09:49:47 pre podne »
Poštovani,
Naš savet je jednostavan: Obratite se Vašem izabranom lekaru, a on će Vas uputiti dalje. Nije mi jasno zašto se do sada niste obratili.

Van mreže dragan

• Full Member
Odg: Bol u peti
« Odgovor #2 poslato: Avgust 27, 2016, 07:07:55 posle podne »