SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA
SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA

Autor Tema: popucali kapilari na nogama - uklanjanje  (Pročitano 337 puta)

Van mreže Milanka

• Newbie
  • *
popucali kapilari na nogama - uklanjanje
« poslato: Avgust 29, 2017, 01:39:53 pre podne »
Imam probleme sa popucalim kapilarima pretezno na nogama.Kod mene se to pocelo pojavljivati otkad mi se koza malo rastegla, tj. otkad sam se malo ugojila, tako da smatram da bi trebalo izbegavati preteranu kilazu odnosno gojenje, ako je ikako moguce i ako ne postoji neka genetska naslednost.Volela bi da mi neko prenese iskustva ako je ,,skidao,, kapilare laserom.
Mama moje najbolje drugarice mi je preporucila da idem na tretman kod dr Dragica u Beograd, a pored toga sam jos cula da je operisao neke gospodje iz Becha i Salzburga pre vise od godinu dana i da su sve zadovoljne bez recidiva kapilara.
Isla sam u laser centar u Kragujevcu letos, a doktorka mi je rekla da moze da ih ukloni,ali da ja necu biti zadovoljna jer ce se oni samo malo ublaziti,a ne ukloniti sasvim.
Bas bih volela da saznam da je nekome jos potpuno i uspesno uklonjeno i gde?

Van mreže Simon

• Global Moderator
Re: popucali kapilari na nogama - uklanjanje
« Odgovor #1 poslato: Septembar 05, 2017, 04:37:03 posle podne »
Izbegavajte stajanje i sedenje dugo u istom položaju, izbegavajte prekrštene noge, jer to negativno utiče na cirkulaciju, smanjite unos soli, jedite više svežeg voća i povrća i smanjite unos brze hrane...

Mali savet za sve.