SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA
SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA

Autor Tema: Herceg Novi plaća da letujete kod njih: Dođite, dobri ljudi!  (Pročitano 232 puta)

Van mreže GoxyS

• Newbie
  • *
Herceg Novi plaća da letujete kod njih: Dođite, dobri ljudi!
« poslato: Maj 28, 2020, 11:10:07 pre podne »
Herceg Novi zove turiste da se prijave za besplatno letovanje koje ovaj grad organizuje u saradnji s lokalnim hotelima. Prvi dobitnici biće izvučeni 6. juna.

Izvor: Nova.rs

Herceg Novi; Foto: John Birdsall / Alamy / Alamy / Profimedia

Turistička organizacija Herceg Novog organizuje akciju pod nazivom “Herceg Novi te zove”, kojom poziva “sve dobre ljude, bez obzira na njihovu nacionalnost, veru i druge različitosti, da kao i do sada letuju u Herceg Novom i uživaju u moru i suncu”.

Domaćini iz Herceg Novog uključuju se u akciju šerovanjem poziva na svojim društvenim mrežama, a među njima su i poznati Novljani – Vlado Georgiev, Dragoljub Đuričić i Rambo Amadeus.

https://www.instagram.com/explore/tags/hercegnovitezove/

Potencijalni gosti pozvani su za početak na sajt “Herceg Novi te zove”, gde mogu da se prijave i dobiju mogućnost da osvoje jedno od besplatnih letovanja u ovom gradu.

“Kroz nekoliko dana (6. juna) ćemo na Instagram nalogu izvući prve dobitnike, koji će dobiti besplatan smještaj u hercegnovskim hotelima, na bazi punog pansiona, za čitavu porodicu (2+2)”, najavljuju iz Turističke organizacije Herceg Novog.

“Kroz prvih nekoliko sati kampanje smo dobili više od 2.000 prijava (8.000 gostiju), a taj broj iz sata u sat vrtoglavo raste. To nas je natjeralo da dodatno komuniciramo sa svim hotelima i vlasnicima privatnih smještaja, koji su voljni da se priključe akciji i da što veći broj ljudi ugostimo u našem gradu. Nadamo se pozitivnom odgovoru i lijepim vijestima povodom toga.”
« Poslednja izmena: Maj 28, 2020, 11:37:25 pre podne od strane Admin »

Van mreže Gale

• Newbie
  • *
Odg: Herceg Novi plaća da letujete kod njih: Dođite, dobri ljudi!
« Odgovor #1 poslato: Maj 31, 2020, 07:37:52 pre podne »
Pa lepo. Fino od ljudi iz Herceg Novog.

Van mreže Jovance

• Newbie
  • *
    • KoZnaZna putovanja
« Odgovor #2 poslato: Maj 31, 2020, 07:40:30 pre podne »
Moraće ove godine svi u turizmu da se odreknu kajmaka, pruže dobru uslugu i budu zahvalni ako budu na 0. Mada teško.
Lele što volim da putujem (skitam)!

Van mreže Simon

• Global Moderator
« Odgovor #3 poslato: Maj 31, 2020, 07:43:11 pre podne »
Moraće. Ne verujem da će iko, ko se bavi turizmom, uspeti da ne bude u debelom minusu. Ali moraće da rade svi. Zatvoriti objekte je, po meni, suludo. Verovatno će i države da daju određene popuste vlasnicima objekata...