SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA
SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA

Autor Tema: Od 2. avgusta avionima “Ryanair” iz Niša do Berlina i Malte  (Pročitano 119 puta)

Van mreže Simon

• Global Moderator
Od 2. avgusta avionima “Ryanair” iz Niša do Berlina i Malte
« poslato: Jun 11, 2020, 04:13:31 posle podne »
Posle pauze zbog virusa korona, avioni irske kompanije Ryanair ponovo će leteti iz Niša i to od 2. avgusta, ali za sada, samo ka 2 destinaciije - do Berlina i Malte. Zbog pokretanja avio-saobraćaja posle korone, Ryanair je odlučio da cena karte za putovanje u avgustu bude 25,99 evra.

Izvor: Juznevesti

Kako je Srbija, kako piše u saopštenju, relaksirala mere za putovanje irski prevoznik je odlučio da ponovo poleti iz Niša i pozvao je putnike da planiraju svoje odmore od avgusta.

Citat
Srbi se sada mogu veseliti planiranju povoljnog odmora i uživanju u suncu i predivnim plažama u svom omiljenom letnjem mestu poput Malte ili otkrivanju Berlina - kažu u Ryanair-u.

Olga Pavlonka, menadžer prodaje za Balkan kaže da se raduju ponovnom spajanju porodica, ali i pospešivajnu ekonomija i očuvanju radnih mesta.

Citat
Ovo je prilika za sve korisnike kojima su prolećna putovanja otkazana zbog restrikcija izazvanih kovidom da otkupe vaučere Ryanair-a sada kada je Evropa ponovo otvorena - kaže Pavlonka.

Za putovanje u avgustu važi i posebna cena od 25,99 evra, ali karte moraju da se rezervišu i kupe do 18. juna u ponoć.

Ostale destinacije do kojih saobraća irska kompanija iz Niša, sudeći prema zvaničnom redu letenja, mogu da se rezervišu tek od kraja oktobra, ali je vrlo verovatno, u zavisnosti od gašenja epidemije, da se i taj termin promeni.

Podsetimo, do sada je iz Niša jedino Wizz Air u potpunosti obnovio aviosaobraćaj sa Aerodroma “Konstantin Veliki”, a očekuje se da od polobvine juna polete i avioni Air Serbia.