SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA
SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA

Autor Tema: Moze i ovako-dok ste na odmoru  (Pročitano 5531 puta)

Van mreže mama

• Newbie
  • *
Moze i ovako-dok ste na odmoru
« poslato: Decembar 17, 2009, 03:05:18 posle podne »
Evo me na moru u Orebicu, ovdije mi odgovara klima zbog alergija...
Boravak na moru provedemo vise pod vodom mislim morem, pa se vratimo svijetle puti i obicno nas pitaju a sto se nismo suncali?!
Obozavamo ronjenje, pa se mnogo roni. Peraje na noge, maske i podvodni neki sasvim drugi svijet! Ne dirnut, mocan, svoj svijet u kojem mozes uzivati do mile volje.
Prvi dan lagano plivanje i adaptacija tijela i pluca na sredinu, postepeno povecavanje duzine plivanja i stila, peraja u vodi potiskuju misice na vece opterecenje a kako se pliva i roni duzeee, tijelo postepeno dobije zeljeni oblika a koza glatka tek blago osuncana a vec 13-ti dan.
Ko god ima mogucnost plivajte, ronite, vratite tijelu vlaznost i vitalnost, veliki pozdrav iz Orebica na Peljescu!

Van mreže Anatema

• Full Member
Re: Moze i ovako-dok ste na odmoru
« Odgovor #1 poslato: Decembar 17, 2009, 03:05:53 posle podne »
Pozdrav i za tebe, mama!
Plivanje na jedan fin način oblikuje telo.
Zavidim   ;)

Van mreže Admin

• Administrator
  • Informacija ima cenu
    • KoZnaZna
« Odgovor #2 poslato: Decembar 17, 2009, 03:13:15 posle podne »
Pozdrav Mama. Evo jedne fotke za članove.

OREBIĆ:

Mama može neka fotka predela iz tvog viđenja.

Van mreže mama

• Newbie
  • *
« Odgovor #3 poslato: Decembar 17, 2009, 03:13:50 posle podne »
Vidi Orebic! Bit ce naravno, ovo je slikano sa prvih molova, vidi se Marina, Kapetanova kuca -muzej iz doba Marka Pola-, Crkva, i brdo iza Sv. Ilija brdo sa najvise otrovnih zmija na Balkanu.
Orebic je na poluotoku Peljescu i nama nikada BURU!, vegetacija je cempres, bor, masline, bademi, nar, limun, mandarine, narandze, loza Malog Plavca, Ruzmarin,... Stalno duga lagan vjetric, nema da je uparilo, more kristalno cisto toplo, mirno mjesto za porodicu. Nema diskoteka, omladine, guzve, to je za odmor onaj fini mirni, setnje do Manastira, groblja Kapetana i Gusara, obavezno i pogled odozgo na kanal i otoke  Odlazci na Korculu, Mljet, Lumbardu, sve je blizu i moze se, rezimo karta brodice za Korculu je 12 Kuna - 1.5 Evro, Pizza na Trgu Marka Pola centar Elita Onazis Zaklina (Kenedi) jela do nas Smiley 35 Kuna - 4.4Evra... Marko Polo kuca, muzej, sama Korcula je posjecena sa svih strana svijeta i ocekivali smo jos davno da je tamo grozno skupo a ono povoljno zato dolazimo godinama.
A Mljet nacjonalni park e to je prica za sebe, neopisiv, divan, divlji i jedini otok na Mediteranu bez ZMIJA! Sredinom otoka je jezero, pola otoka je zasticeno Park a ostatak se ne smije mijenjati narusavati izgled sklad mir...
Pozdrav