SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA
SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA

Autor Tema: Aerodrom "Nikola Tesla"-Beograd-Rezervacija karata i registracija na let od kuće  (Pročitano 4152 puta)

Van mreže Admin

• Administrator
  • Informacija ima cenu
    • KoZnaZna
Aerodrom "Nikola Tesla"-Beograd-Rezervacija karata i registracija na let od kuće
« poslato: Februar 23, 2010, 02:20:00 posle podne »
Rezervacija karata i registracija putnika putem interneta

U cilju modernizacije usluga i povećanja komfora, većina avio-kompanija omogućuje uslugu rezervacije avionskih karata putem interneta, nakon čega je najčešće dovoljno da putnik na šalteru za registraciju (check-in) pokaže putnu ispravu, kako bi dobio kupon za ukrcavanje u avion (boarding pass). Rezervaciju avionske karte putem interneta neophodno je napraviti putem internet prezentacije izabrane avio-kompanije.

Veliki broj avio-kompanija, pored usluge rezervacije avionske karte putem interneta, omogućuje putnicima i uslugu registracije za let putem interneta. Registracija za let putem interneta omogućuje putnicima mnogo veći komfor prilikom putovanja. Dokumenta koja su Vam neophodna za registraciju na let putem interneta su identična kao i kada se registrujete na šalteru, a u mogućnosti ste da, shodno klasi putovanja, od kuće birate mesto u avionu. Sve neophodne dodatne informacije u vezi sa mogućnosti registracije na let možete dobiti na internet prezentaciji izabrane avio-kompanije, putem koje se i vrši registracija za let putem interneta.

Na sajtu KoZnaZna.com na strani  http://www.koznazna.com/putovanja/english_pages/plane.html  nađite avio kompaniju kojom nameravate da putujete. kliknite na sajt i rezervišite sebi kartu, odaberite mesto u avionu...
« Poslednja izmena: April 18, 2010, 05:50:27 pre podne od strane Admin »