SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA
SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA

Autor Tema: 7 proverenih metoda za uklanjanje celulita  (Pročitano 7363 puta)

Van mreže Goca

• Sr. Member
    • KoZnaZna
7 proverenih metoda za uklanjanje celulita
« poslato: Mart 09, 2010, 10:30:48 posle podne »
7 proverenih metoda za uklanjanje celulita

S obzirom da su anticelulitni tretmani u kozmetickim salonima poprilicno skupi, donosimo nekoliko jednostavnih metoda uklanjanja nepoželjne narandžine kore koje možete praktikovati kod kuce i na radnom mestu.

Celulit je jedan od najvecih problema sa kojim se bore pripadnice nežnijeg pola, a mnoge još uvek žive u uverenju da je genetika glavni krivac njegovog postojanja.

Ukoliko i vi još uvek smatrate da je uklanjanje neželjene "narandžine kore" nemoguca misija, vreme je da isprobate nove metode koje garantuju uspeh!

1. Strucnjaci tvrde da je stres jedan od glavnih uzrocnika nastajanja celulita pa za pocetak se pokušajte opustiti.
Provodite više vremena u prirodi, a ne bi bilo loše da si jedanput nedeljno priuštite masažu tela.
2. Žed gasite obicnom vodom. Osim što cete organizam osloboditi od štetnih materija, neželjena "narandžina kora" ce postepeno nestajati. Osim toga konzumaciju kafe i alkohola svedite na minimum.
3. Povecajte konzumaciju voca i povrca koje obiluje vitaminom C.
4. Prestanite konzumirati masne namirnice i hranu bogatu proteinima životinjskog porekla. Pojacajte unos ribe i ribljih proizvoda.
5. Želite li zauvek ukloniti celulit, svakodnevna fizicka aktivnost ne sme izostati. Ne zaboravite da neke vežbe možete izvoditi kod kuce pred televizorom dok gledate svoju omiljenu seriju.
6. Ukoliko smatrate da je Anticelulitna krem najbolji saveznik u borbi protiv celulita, obratite pažnju da ju nanosite nakon tuširanja te preko nje stavite kuhinjsku foliju.
7. Izbegavajte prezacinjenu hranu jer zna se da je, recimo so jedan od najvecih uzrocnika nastanka celulita.