SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA
SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA

Autor Tema: Besplatna zaštita prtljaga za JAT-ove putnike  (Pročitano 3435 puta)

Van mreže Simon

• Global Moderator
Besplatna zaštita prtljaga za JAT-ove putnike
« poslato: Jul 25, 2010, 08:12:14 pre podne »
Jat Airways nastavlja sa zanimljivim i originalnim dodatnim uslugama koje nudi svojim putnicima. Ovoga puta svi putnici sa beogradskog aerodroma koji poseduju važeću kartu za neki od letova Jat Airways-a mogu besplatno plastificirati sopstveni prtljag, čime će ga zaštiti od potencijalnog oštećenja tokom pretovara. Uslugu plastificiranja moguće je obaviti na ulasku u Terminal 1 na aerodromu „Nikola Tesla“ u Beogradu gde se nalaze dva štanda za plastificiranje. Ova usluga inače košta 280 ili 340 dinara u zavisnosti od izabranog štanda a za putnike Jat-a će biti besplatna.

Foto: Jelena V.

U saopštenju medija centra Jat Airwaysa koje je u vezi sa ovom novom uslugom stoji da „pravo na ovu uslugu imaju svi putnici koji putuju sa beogradskog aerodroma Nikola Tesla i koji na ulazu u aerodromsku zgradu pokažu Jatovu avionsku kartu“.

Kako u saopštenju nije precizirano gde putnici treba da uđu mi vam to pokazujemo ovom fotografijom:

Dolaskom na Aerodrom “Nikola Tesla” prva zgrada (stara) je Terminal 1. Uđite na prva vrata i odmah malo levo od vrata nalaze se dva štanda za plastificiranje prtljaga. Prvi je privatnik, a drugi je je JAT-ov. Pokažite vašu JAT kartu i prtljag će vam biti besplatno plasticifiran.
Samo na tom mestu je besplatno za JAT-ove putnike. Svi ostali štandovi koji se nalaze i u Terminalu1 i u Terminalu 2 se naplaćuju.