SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA
SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA

Autor Tema: Bledsko jezero u Sloveniji  (Pročitano 5564 puta)

Van mreže Todorovic

• Newbie
  • *
Bledsko jezero u Sloveniji
« poslato: Decembar 22, 2010, 12:52:30 posle podne »
Evo da pokrenem ovaj forum sa jednom lepom temom,

Pocetkom decembra sam bio jedan vikend na Bledu, u Sloveniji

Par svezih zimskih slika pod snegom,

Predlazem svima da posete Bled, kao vikend destinaciju. Jos slika sa Bledskog jezera

Van mreže Simon

• Global Moderator
Odg: Bledsko jezero u Sloveniji
« Odgovor #1 poslato: Decembar 22, 2010, 02:53:41 posle podne »
Lepo. Moze malo vise teksta. Kako si se proveo. Gde si odseo, cene.

Van mreže Admin

• Administrator
  • Informacija ima cenu
    • KoZnaZna
« Odgovor #2 poslato: Decembar 22, 2010, 04:00:10 posle podne »
Da ne pogresim, ali mi malo lici na spamTodorovicu.
Gresim li?

Van mreže Todorovic

• Newbie
  • *
« Odgovor #3 poslato: Decembar 23, 2010, 12:00:35 pre podne »
@Simon

Pazi Slovenija nije mnogo skupa, voz od Zagreba do Ljubljane je 20 evra povratna, a od Ljubljane do Bleda oko 12 evra povratna. Ako si za avanturu, hosteli su od 10 evra, pa navise. Slozices se, nekad na splavu  u Bg, ti treba 100 evra na vece...

@Admin,

Pa iskreno i jeste po malo spam, al to je normalno, malo novih tema u pravo vreme, lepih slika, zelim vam uspeh u radu foruma, al konstruktivno, ja bih iskreno voleo na hiljade ovakvih tema na mom forumu. Ovo je skroz dozvoljeno na sajtu www.putovanja.info koji je broj 1 u regionu i od koga moramo da ucimo! Naravno, odluke su vase!

Van mreže Admin

• Administrator
  • Informacija ima cenu
    • KoZnaZna
« Odgovor #4 poslato: Decembar 23, 2010, 01:27:49 pre podne »
Pozdrav.
Simonu si nesto odgovorio i to je vec nesto u samom postu (informacije, cene...).
Pocetak je bio (moras priznati) "spamcina'. Slazem se ja sa tobom unekim stvarima. Dozvoljeno je i ostavljati linkove ali zauzvrat ocekujem malo i pisanja (nadam se da se ovde razumemo i da isto mislimo).
Hvala na lepim zeljama.
Ja tebi isto zelim sve najbolje.

Van mreže Todorovic

• Newbie
  • *
« Odgovor #5 poslato: Decembar 24, 2010, 12:39:48 pre podne »
Naravno, iskreno nije mi jasno, imate vrlo lep sajt i forum, pregledan je, jasan, a jos nema ljudi iz turistickih agencija. Ili se meni cini da ih nema.

Iako izlazimo iz okvira teme, sta mislite zasto? Kao da ne razumeju moc interneta. Umesto malo da prezentuju aranzmane i da neposredno komuniciraju sa potencijalnim putnicima, sta li rade pola godine nije mi jasno. Bas bih voleo kad  bi se ukljuco neki tour operater da nam isprica izazove sa kojima se suocava u svakodnevnom radu. Al vratimo se na temu,

Zanima me je l bio neko na Bledu leti, da malo uporedimo isti ambijent u razlicitim dobima, kazu da je leti jos lepse!

Van mreže Admin

• Administrator
  • Informacija ima cenu
    • KoZnaZna
« Odgovor #6 poslato: Decembar 24, 2010, 05:51:37 pre podne »
Naravno, iskreno nije mi jasno, imate vrlo lep sajt i forum, pregledan je, jasan, a jos nema ljudi iz turistickih agencija. Ili se meni cini da ih nema.
Hvala. Izgleda da bi voleli da mi pisemo umesto njih. Od ukidanja viza za zemlje Shengena kao da su postali zbunjeniji, sto i ima smisla-vecina sada putuje u sopstvenom aranzmanu ne koristeci njihove usluge. Ali da bas zbog toga postanu aktivniji, iskoriste "MOCI" interneta, ovakvih Foruma...pokazu koliko vrede, dato im mesto gde to mogu (ne samo na ovom Forumu) oni su i dalje zbunjeni, i izgleda da ce tako biti poduze vreme...Ali sta da se radi. Sami sebi kroje buducnost.
Pozdrav.