SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA
SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA

Autor Tema: Kanada - Immigration-Service  (Pročitano 3139 puta)

Van mreže Simon

• Global Moderator
Kanada - Immigration-Service
« poslato: Decembar 15, 2009, 08:49:40 posle podne »
Immigration-Service je vrlo opsiran sajt sa puno informacija o vizama za stalni boravak u Kanadi. Na ovom sajtu mozete popuniti online formular i, na osnovu Vasih podataka i bodovnog sistema za dobijanje kanadske vize, besplatno dobiti tacnu procenu kakve su Vam sanse za sticanje prava (vize) za stalni boravak u Kanadi. Saznacete koje su Vam vize na raspolaganju (vize za strucnjake, vize za djake i studente, ...), tj. koje sve kategorije doseljenika postoje, i koji su kriterijumi za dobijanje vize u svakoj od kategorija. Takodje, mozete saznati vise i o medicinskom pregledu neophodnom za dobijanje stalnog boravka i Kanadi, novcu koji je potreban u procesu dobijanja vize, o testu poznavanja jezika, zaposlenju, edukaciji, i jos puno toga.

Adresa sajta: http://www.immigration-service.com