SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA
SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA

Autor Tema: Viva travel - sinonim za bezobrazluk i neprofesionalizam  (Pročitano 12709 puta)

Van mreže malenkovic

• Newbie
  • *
Viva travel - sinonim za bezobrazluk i neprofesionalizam
« poslato: Maj 04, 2012, 11:39:04 pre podne »
Ukoliko zelite da bacite novac i izgubite dragoceno vreme, agencija VIVA TRAVEL je idealno resenje!!! Putujem cesto i zaista sam do sada putovala sa velikim brojem agencija ali ovako nesto u zivotu nisam dozivela. Upravo smo se vratili iz Milana i sve sto je bilo navedeno u programu moze se reci da je bila laz! Umesto hotela u sirem centru grada, dobili smo hotel koji se bukvalno nalazi van grada! 50m od njega se nalazi tabla na kojoj pise "Milan" (u prevodu - dobrodosli u grad Milano). Vozaci i vodic nisu znali gde se hotel uopste nalazi pa smo svaki put provodili po sat, sat i po vremena u autobusu kako bismo isli od/do hotela jer nisu ni mogli da zapamte put nakon prvog puta. "Gradski" autobus je isao samo do 19:30 pa smo hteli ne hteli morali da bacamo pare na taksi kako se ne bismo zaglavili u hotelu sa pogledom na hangare i auto put jer se nalazi u industrijskoj zoni i niceg osim toga nema u blizini. Vodic nije znao gde se nalaze neke stvari koje su navedene u planu i programu puta! Kada smo otisli u agenciju da podnesemo zalbu, isterali su nas napolje uz pretnju da ce zvati policiju jer je bilo ljudi koji su dosli da se informisu ili uplate putovanje pa su se uplasili da cemo im rasterati musterije.

Savet: iako nude veoma povoljne cene, sa njima je lutrija i to velika. Najgore od svega je sto svako od nas racuna da ce se lepo provesti na putovanju a kad ispadne nocna mora, niko ne moze da nam vrati dragoceno vreme i novac. BEZITE OD NJIH!

Van mreže Simon

• Global Moderator
Odg: Viva travel - sinonim za bezobrazluk i neprofesionalizam
« Odgovor #1 poslato: Maj 04, 2012, 05:02:57 posle podne »
dobro je znati. Jeste se zalili inspekciji.

Van mreže malenkovic

• Newbie
  • *
« Odgovor #2 poslato: Maj 06, 2012, 11:50:10 posle podne »
Agencija zvanicno ima 8 dana da odgovori na nasu zalbu a onda se zalimo turistickoj inspekciji. U kontaktu sam sa dosta ljudi iz grupe i veliki broj njih je vec podneo zalbu

Van mreže Simon

• Global Moderator
« Odgovor #3 poslato: Maj 07, 2012, 04:21:43 pre podne »

Van mreže malenkovic

• Newbie
  • *
« Odgovor #4 poslato: Maj 07, 2012, 09:45:30 pre podne »
Iskreno, da sam bila malo pametnija i citala na vreme forume i iskustva drugih ljudi videla bih da je pametnije da ih zaobidjem u sirokom luku. Reklama koju oni plasiraju je jedno a "ziva" rec putnika je neprocenjiva i jedino ona ima pravu vrednost

Van mreže Goca

• Sr. Member
    • KoZnaZna
« Odgovor #5 poslato: Maj 07, 2012, 12:18:41 posle podne »
U pravu si. "Živa reč" je ono pravo.