SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA
SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA

Autor Tema: GRAND TOURS negativna iskustva  (Pročitano 30216 puta)

Van mreže cinderella in wonderland

• Newbie
  • *
GRAND TOURS negativna iskustva
« poslato: Oktobar 02, 2012, 07:10:31 posle podne »
Evo iskustva i od mene...
Radila sam u vise turistickih agencija sto praksu, sto kao promoter, vodja puta itd.
Samo jednu od njih cu izdvojiti kao najvecu katastrofu sto se tice ljudi koji rade tamo, aranzmana koje prodaju, usluge, odnosa medju kolegama... GRAND TOURS!
Dakle, prvo sto meni duguju novac vec neko vreme; drugo, mom dobrom prijatelju su isto ostali duzni mnogo vise, s tim sto je on bio dobar sa tim ljudima a sad se navodno ne poznaju; trece, moja drugarica je putovala pre par meseci preko njih i nije zadovoljna ni sa cim, a pogotovo sa vodicima; i cetvrto, poslala sam i drugara na more preko njih i komentar je bio samo da je to smejurija od agencije.
Jos neki ljudi su mi govorili isto i od danas ni ja vise ne zelim bilo kakav kontakt sa tim ljudima. Oni su na dobrom glasu, sto me zaista cudi, ali tamo je haos i kradja i ni malo kolegijalnosti.
U slucaju da niste znali, 2009. (valjda sam pogodila godinu) im je oduzeta licenca i samo su promenili naziv iz "turs" u "tours" i to bi bilo to. Srbija i zakoni... Pih...
Uglavnom, ne preporucujem nikako Grand Tours!

Pozdrav svima!

Van mreže Iskusni putnik

• Newbie
  • *
Odg: GRAND TOURS negativna iskustva
« Odgovor #1 poslato: Novembar 09, 2012, 02:04:17 posle podne »
Ne slazem se sa prethdnim post-om, jer ja imam pozitivna iskustva na putovanjima sa Grand Tours-om. Putovala sam sa njima u Spaniju, Rim i na letovanje u Rimini. Sve sto je bilo obecano, ispunjeno je... Autobusi su im super i vodici su vrlo ljubazni i uvek na usluzi...

Svima bih preporucila da idu preko Grand Tours-a.