SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA
SAJT VIZNI REŽIM MOJE PUTOVANJE AMBASADE KONZULATI DOKUMENTA, ZAKONI I PROPISI INFORMACIJE IZRADA SAJTA

Autor Tema: Ruske stjuardese pokazale haltere  (Pročitano 5329 puta)

Van mreže Simon

• Global Moderator
Ruske stjuardese pokazale haltere
« poslato: Decembar 16, 2012, 05:55:01 posle podne »
U javnost procurile fotografije mladih devojaka koje provokativno poziraju kad u avionima nema putnika i pilota

(kurir-info.rs)

MOSKVA - Mislile da ih niko neće videti.
Stjuardese, kad ne rade, očigledno vole da se na razne načine zabavljaju u avionskim kabinama. Portal englishrussia.com objavio je set fotografija mladih devojaka koje provokativno poziraju u praznim avionima, a verovatno nisu ni slutile da će to biti objavljeno.

Na fotografijama se vide devojke koje u praznim avionima poziraju u crvenim, belim i plavim uniformama, podižu suknje, otkrivaju stražnjice i seksi čarape, spavaju u prostoru za prtljag...

Van mreže Пирке Блогер

• Global Moderator
  • Волим Пирот!
    • Пиркетов Блог
Odg: Ruske stjuardese pokazale haltere
« Odgovor #1 poslato: Decembar 16, 2012, 06:11:11 posle podne »
Мора се укључим малко. Убава работа. Коџа људи овија дни само орате о тија 21. децембар. Браво Симоне брате. То нам требе, јебал ђи 21. децембар. Те и ја најдо некоје. Само на убаво и на радос! Ај жив бил ти мен!

Знај да те је непријатељ онолико освојио и покорио колико ти је речи потро и својих потурио. Народ који изгуби своје речи престаје бити народ.

https://www.koznazna.com/category/pirke